بیست سال سابقه در مرزداران

خدمات ویژۀ عروس

سالن زیبایی زن روز ۲، برای عروس های خود پکیج کاملی در نظر گرفته است. تمامی خدمات این پکیج با بهترین مواد و طبق به روزترین متد ها و بر اساس آخرین مد روز در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد، تا شما در بهترین روز زندگیتان، زیباترین و خاص ترین باشید!

پکیج خدمات عروس شامل موارد زیر می باشد:

 میکاپ به همراه گریم

در سالن زیبایی زن روز ۲ برای میکاپ عروس، از مواد گریم در کنار مواد آرایشى استفاده مى شود. این کار باعث ماندگاری بیشتر و فیکس شدن آرایش روى صورت می شود. براى طراحى پایه گریم از روش هایی مانند کانتورینگ و هایلایت استفاده میشود و با استفاده از کانسیلرها و پوشاننده هاى مختلف ایراد های پوست و صورت از بین می رود. 

شنیون

در این سالن شنیون عروس با به کار گیری آخرین متد و طبق آخرین مد روز دنیا انجام خواهد شد. این شنیون ها با توجه به فرم صورت، مدل لباس عروس شما و همچنین سلیقه شخصی خودتان انتخاب می شود که شامل انواع شنیون مانند شنیون کلاسیک، باز و نیمه باز، اروپایی و … می باشد.

• رنگ مو

رنگ مو در پکیج عروس، قبل از روز مراسم انجام خواهد شد. این رنگ با توجه به رنگ پوست، مدل شنیون و همچنین سلیقه شخصی شما انتخاب و انجام خواهد شد.

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن شما به عنوان عروس باید شیک، ساده و جذاب باشد. شما میتوانید این کار را باخیال راحت به ما بسپارید تا برای شما ناخن هایی زیبا طبق آخرین مد روز طراحی کنیم و زیبایی دستان شما را دوچندان نماییم.

اپیلاسیون

اپیلاسیون از دیگر خدماتی است که قبل از روز مراسم در سالن انجام خواهد شد. خدمات اپیلاسیون در محیطی بهداشتی و توسط پرسنل کاملا حرفه ای به صورت دائمی و موقت و با استفاده از موم های معمولی و گیاهی ارائه می شود.

  پاکسازی پوست

پاکسازی پوست باعث لایه برداری، تخلیه جوش‌های سرسیاه یا سرسفید می شود. در این صورت شما در روز مراسم پوستی شفاف، شاداب و سالم خواهید داشت، در نتیجه آرایش روی پوست شما بهتر می خوابد و شما در آن روز چهره ای زیبا تر خواهید داشت. شما میتوانید قبل از روز مراسم، با مشاوره با متخصصین ما از این خدمات بهره ببرید و از شر جوشهای سرسیاه و زیرپوستی، بدون به وجود آمدن هیچ گونه التهابی خلاص شوید.

کاور بدن

با کاور بدن در روز عروسی میتوانید از تمام لک های روی پوست بدن خود خلاص شوید. مواد کاور کننده با پوشش‌دهی بالا به خوبی پوست را پوشش داده، رنگ بدن را با رنگ صورت کاملا یکنواخت میکند و پوست شما را بی‌عیب و نقص نشان می دهد.

تاج عروس

برای مراسم عروسی خود لازم نیست به دنبال تاج مناسب بگردید. ما در سالن چهره پردازان انواع مختلف تاج عروس، مطابق با آخرین مد روز را در اختیار شما قرار میدهیم و با توجه به مدل شنیون، مدل لباس عروس شما و همچنین سلیقه شخصی خودتان، تاج مناسب را برای شما انتخاب و در اختیارتان میگذاریم.