بیست سال سابقه در مرزداران

انواع رنگ مو

سالن زیبایی زن روز ۲، خدمات مختلف رنگ مو را مطابق با جدیدترین متدهای روز دنیا، به مشتریان ارائه خواهد داد. در ادامه انواع خدمات رنگ مو ارئه شده اند:

در روش آمبره، رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه نزدیک می شویم، رنگ روشن تر خواهد شد. آمبره یکی از محبوب ترین تکنیک های رنگ در سالهای اخیر است.

در این روش مانند روش آمبره، رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه مو نزدیک تر می شویم، رنگ روشن تر خواهد شد، با این تفاوت که این تغییرِ روشنایی ملایم تر صورت می گیرد. سامبره روش جدیدتری و حالت روشن تری نسبت به آمبره است.

بالیاژ به روشی گفته می شود که در آن آرایشگر آزادانه رنگ را روی موها می گذارد. در این روش نسبت به روش سنتی که همان مش با فویل است، نتیجه طبیعی تری خواهیم داشت. در این روش رشد ریشه باعث تغییر زیادی در ظاهر و زیبایی مو نمی شود و نیاز به ریشه گیری مرتب ندارد.

زمانی که موهای خود را رنگ میکنید، در ابتدا بسیار شفاف و زیبا هستند ولی پس از گذشت زمان، زیبایی و شفافیت خود را از دست می‌‌دهند، کدر شده یا حتی در بعضی مواقع تغییر رنگ اتفاق می افتد. در این زمان یک رنگساژ می تواند زیبایی را به موهای شما بازگرداند.

در این روش تکه هایی از مو را با کلاه مش یا فویل، چند درجه روشن تر از رنگ زمینه در می آورند.

این روش، بر عکس هایلایت بوده و در زمینه موی روشن، تکه هایی را با رنگ تیره تر می کنند.

در این روش یک قسمت بیضی شکل روی سر جدا کرده و آن قسمت را دکلره یا بلوند میکنند، که اندازه و مقدار آن بسته به سلیقه شخصی شماست.

کوپ (کوتاهی) مو

یکی از خدمات پرطرفدار در یک سالن زیبایی، کوپ و اصلاح مو و یا به عبارت ساده‌تر کوتاهی مو است. خانم هایی که قصد اصلاح موهای خود را دارند برای حفظ سلامتی موها، به طور منظم آنها را کوتاه می‌کنند، و یا برای ایجاد تغییر در تیپ ظاهری خود تصمیم می گیرند موهای خود را به دست آرایشگر بسپارند. در این میان تعداد محدودی با تصمیم قطعی در مورد میزان کوتاهی مو و نوع مدل موها به یک سالن زیبایی مراجعه می‌کنند؛ بسیاری از این افراد بدون تصمیم قطعی به آرایشگاه مورد اعتماد خود می‌روند تا با استفاده از نظرات و پیشنهادات آرایشگر، مدل موردنظر را انتخاب کنند.

سالن زیبایی زن روز ۲، با مشاوره های خیلی خوب به شما کمک میکند بهترین گزینه را برای کوتاهی موهای خود انتخاب کنید و به سلامتی موهای خود رسیدگی نمایید.

براشینگ مو

براشینگ عبارت است از حالت دادن موها  و یا لخت کردن آنها به وسیله سشوار و برس. معمولا وقتی شما موهایتان را براشینگ می کنید. جلوه و زیبایی متوجه موهای شماست و هیچ چیز اضافی مثل سنجاق، گیره و … به موها وصل نمی شود.

در سالن زیبایی زن روز ۲، خدمات براشینگ به دو صورت حالت دار و ساده ارائه می شود. براشینگ حالت دار شامل براشینگ به رو , براشینگ به زیر و فر می باشد و براشینگ ساده همان لخت کردن مو است. معمولا برای افرادی با حجم موی کم براشینگ به زیر توصیه می شود چرا که باعث پر نشان دادن حجم موها می شود و برای افرادی که حجم موهای زیادی دارند براشینک به رو.

در این سالن انواع براشینگ بدون آسیب رساندن به موهای شما و مطابق با جدیدترین مدل های روز دنیا انجام می شود.

شنیون مو

شینیون در زبان فرانسه به معنی پشت گردن است و به مدل موهایی گفته می شود که به صورت گرد و یا گره ای در پشت گردن به وسیله ی سنجاق سر,مویی , تافت مو , ژل مو , چسب مو و … فیکس می شود.

در این سالن انواع مختلفی از شنیون به سبک های مدرن (اکستنشن مو), کلاسیک، هالیوودی و ترکیبی (بافت و شنیون)، متناسب با فرم صورت و چهره شما انجام خواهد شد.

کراتینه مو

کراتینه شامل احیا و تقویت مو است که برای بازگردانی کراتینه از دست رفته به موهای آسیب دیده انجام می شود. عواملی که باعث از بین رفتن کراتین در موها می شود عبارتند از رنگ کردن زیاد از حد موها، مش زیاد از حد و دکلره ی زیاد. در این صورت به اصطلاح موها آسیب دیده یا دمیج می شود و حالت سوختگی پیدا می کند. برای احیا و بازگردانی سلامت به موها از مواد کراتینه استفاده می شود.

کاربرد کراتینه فقط برای احیاء مو نیست. در مواردی که موی فر و زبری دارید، می توانید از کراتینه صاف کننده استفاده کنید. با اینکار نه تنها موهای صاف و لخت خواهید داشت بلکه سلامت موهایتان نیز تظمین می شود.

در سالن زیبایی زن روز ۲، خدامات کراتینه مو با بهترین مواد و توسط افراد متخصص انجام می شود.