بیست سال سابقه در مرزداران

میکاپ همراه با گریم

شما میتوانید برای مراسم های خاص، میکاپ محفلی خود را به ما بسپارید. در سالن زیبایی زن روز ۲، میکاپ صورت همراه با گریم و با استقاده از باکیفیت ترین لوازم آرایش و گریم و توسط میکاپ آرتیست ماهر طبق آخرین مد روز، انجام می شود.

همچنین برای صورتهای خیلی پهن یا لاغر، متخصصان ما با کانتورینگ فرم صورت شما را به فرم ایده‌ال نزدیک می‌سازند. با آرایش ترمیمی و استفاده از رنگ های تیره و روشن می توان ایرادهای اعضای صورت را تا حد امکان پوشاند.

پاکسازی، جوان سازی و آبرسانی پوست

منظور از پاکسازی پوست لایه برداری و تخلیه جوش‌های سرسیاه یا سرسفید است. در این سالن شما میتوانید پوست خود را به متخصصان ما بسپارید و از شر جوشهای سرسیاه و زیرپوستی، بدون به وجود آمدن هیچ گونه التهابی خلاص شوید.
همچنین مواردی مثل استرس، بی خوابی، نور خورشید، تغذیه نامناسب، نخوردن آب کافی منجر به داشتن پوست خسته، کدر و بی حال می شود. یکی از راههای پیشگیری از این مشکلات و داشتن پوستی سالم و شاداب، آبرسانی است.
در سالن زیبایی زن روز ۲، جوان سازی، کلاژن سازی،رفع چین و چروک و لکه های پوستی، جای جوش و اسکار و طراوت پوست با روشهای

میکرودرم آریژن، میکرونیدلینگ

ماسک نوری LED

بخور سرد و گرم با ماسک های گیاهی و اسکراب

انجام می شود.

 

اصلاح ابرو

مدل ابرو یکی از مواردی است که در زیبایی صورت و آرایش تاثیر بسیار زیادی دارد. برای داشتن فرم دلخواه و مناسب ابرو های خود، متخصص طراحی ابرو در سال زیبایی زن روز ۲، آنها را به فرم دلخواه شما طراحی و اصلاح میکند.
همچنین اگر ابروهای شما با یکدیگر متفاوت و یا به اصطلاح تا به تا هستند، شما می توانید این مشکل خود را با خدمات قرینه سازی ابرو برطرف نمایید.
به علاوه، در سالن زیبایی زن روز ۲ خدماتی از قبیل میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و نیز کاشت مژه توسط افراد متخصص و با بهترین مواد ارائه می شود.
 

اپیلاسیون و وکس

یکی از روش های از بین بردن موهای زائد، استفاده از ماده ای به نام «موم» یا «وکس» است که پس از استفاده از آنها، موهای زاید بدن و صورت، نرم تر و نازک تر می شوند و پوست شما صاف و لطیف می گردد.
اگر محیطی که درآن اپیلاسیون انجام می شود بهداشتی و مجهز نباشد، خطراتی ازقبیل ابتلا به عفونت‌های پوستی، سوختگی پوست و یا پاره شدن مویرگ‌ها شما را تهدید می کند. پس برای یافتن مکانی بهداشتی به همراه پرسنل مختصص و حرفه ای، سالن ززیباییزن روز ۲ را امتحان کنید. اپیلاسیون در این سالن به صورت دائمی و موقت و با موم های معمولی و گیاهی انجام می شود.

اصلاح صورت

برای داشتن صورتی نرم و لطیف و بدون مو، میتوانید از خدمات اصلاح صورت این سالن که زیر نظر پرسنل حرفه ای انجام میشود، استفاده کنید. این خدمات شامل اصلاح با بند، وکس، شمع و … می باشد.